Biały montaż

Biały montaż – jedna z usług jaką świadczę na terenie miast Gdynia i Gdańsk oraz okolic trójmiasta.

Bezpieczne i funkcjonalne urządzenia sanitarne

Nadszedł w końcu ten długo oczekiwany moment… moment odbioru kluczy do własnego „M”. Teraz już macie swoje własne królestwo, w którym do pełni szczęścia brakuje tylko wykończenia mieszkania w swoim wymarzonym stylu.

Prace wykończeniowe to tak naprawdę jeszcze długa droga zanim mieszkanie będzie w pełni nadawać się do zamieszkania. Malowanie bądź tapetowanie ścian, kładzenie podłóg, wieszanie lamp, biały montaż, meblowanie i wiele, wiele innych czynności. Jeśli chcemy aby nasze mieszkanie było bezpieczne i funkcjonalne, na drugi plan musimy znieść piękno. Prawda jest taka, że jedno nie wyklucza drugiego, jednak nie zawsze to co najładniejsze i najmodniejsze jest najbardziej pewne i bezpieczne. Na pierwsze miejsce musimy przedłożyć, aby sprzęty montowane w naszych czterech ścianach były niezawodne i funkcjonalne.

Mowa tutaj głównie o białym montażu, którym potocznie określamy podłączanie wanien, umywalek, toalet, brodzików oraz innych elementów ceramicznych. Bardzo ważna jest tutaj odpowiednia osoba z odpowiednią wiedzą i bardzo dobrymi materiałami typu: uszczelki, fugi, silikony czy też taśmami izolacyjnymi, gdyż nie chodzi tylko o względy estetyczne, ale w szczególności o wysoki poziom bezpieczeństwa. Zatem powinien on być wykonany zarówno z naciskiem na precyzję, jak i również na estetykę, aby armatura czy ceramika mogły wyglądać ładnie.

Niezbędne jest dobranie odpowiedniego wyposażenia, które będzie pasowało do miejsca montażu oraz do przygotowanych instalacji. W momencie, gdy dokonamy już zakupu wszystkich niezbędnych elementów, ekipa remontowa zamontuje WC, bidet, umywalkę, zlewozmywak, wannę czy też brodzik, zainstaluje baterię łazienkową i kuchenną oraz wyłoży dane pomieszczenia płytkami ceramicznymi.

Musimy jednak pamiętać i być tego świadomi, że ta część wyposażenia i pracę z nią związane, dotyczą podłączenia wody. I dlatego żaden najbardziej designerski gadżet nie jest wstanie skutecznie zakamuflować ani też uciszyć kapiącej wody z baterii czy też zalanej podłogi w świeżo wyremontowanym mieszkaniu. Dzisiejsza bateria czy też umywalka, która jest solidna i mocna wcale nie musi być nudna. Sprzęt dostępny na rynku jest bardzo ciekawy pod względem stylistycznym.